Вход

Tecili Əməliyyata ehtiyaci var.

архив
Закрыто
Murzilkin
Я: .

#41 Re: Tecili Əməliyyata ehtiyaci var.

Сообщение Murzilkin »

люди напишите на русском я в обще ничего не поняла что здесь происходит хотя бы в кратце

Каждый испорчен в меру своих возможностей
Allah-sevgisi
Я: Dizayner

#42 Re: Tecili Əməliyyata ehtiyaci var.

Сообщение Allah-sevgisi »

R@sh@D писал(а):Mana maragli bir shey var ! Agar bu xanim oz ovladini Irana aparibsa , onda niya Irannan olan raylar yoxdur , ikincisi , agar ushag he4 sas goturmursa , onda neca gediblar ora , Irana geda biliblarsa , demali telefonada cavab vera bilardilar ,
Birdaki Allah-sevgisi siz dediz ki , siz rus dilinda basha dushmursuz , onda mana izah eda bilarsiz , siz neca registrasiya edmisiniz bu saytda , va neca shakil goymusunuz oz adinizin altinda (mani duzgun basha dushun , man ozum bunu etmak uchun chox aziyyat chakdim , rus dilini mukammal bila bila)
O ki galdi gorusha , naya gora siz can fashanligla xeyriya gormak istayirsiz va ozunuzda hatta deyirsinizki , bilsalar siza pis olacag , indi isa camaati yigmaga tez chalishirsiz ? Bas siza pis olmayacag ki , camaat bilacag ki siz kimsiz va xeyirxax ishnan mashgulsuz? Birdaki , deya bilarsiz , siz o xanimi hardan taniyirsiz?

Salam.1-cisi Irana aparib tomoqrafiyadan kecirib ve senedleride var.sadece men onu bilmemisem ki irandaki senedi var.insaallah men bugun gedib o senedi alib su saytda yerlewdirecem.2-cisi Men rus dilinde cox cuzi bilirem yox seviyyesinde buradan qeydiyyat kecmeye ne varki bir adi sorusur bir parolu bilmediyimide evd rus dilini bilenlerden sorusumusam. Siz rus dilini mukemmel bilirsiniz ve buradan qeydiyatdan gucle kecmisiniz o sizin problemdir.menim ucun problem yoxdur.nece illerdi internetle mesgulam ve ozumde dizaynerem cox formlardaolumusam ve hamisindada eyni sey yazilib.3-cusu Siz meni sehv alayirsiniz.Menden nomre istediler men dedimki nomreni vererem yaxin adamlardan kimse biler ki men xeyriyye ile mesgulum sonra basim agrayacaq indi heckim bilmir Allah yoxunda edirem pislik etmiremki? Rasad? ogorusduyumuz adamlar qoybilsin ki men bu isle mesgulam hecde pis olmaram.menim 21 yawim var bu isle nece aylardi mesgulam ve insaallah olacamda indiyene kimi heckim bu haqda hecne bilmir ve calisacam ki bilmesinler.4-cusu men o xanimi tanimirdim.Saytlarin birinde onun mektubunu gordum hemin mektub buradada var cox pis olduk men ozum kovrek insanam.ve xanima zeng etdim dedimki insaallah sizin elani basqa saytlarda da vererik qoy isteyenler komek etsin.Mende onun mektubunu www.islamadogru.biz saydinaki admine muraciyet etdim raziliq verdi indi hemin saytdada var elan baxa bilersini.biz elani yerlewdirdik avqustun 8-i genclikde aksiya kecirdik xanima pul yigmaq ucun sagolsun Muselman Baci Qardawlarimiz pul topladiq azda olsa 300 azn. 3-cu gun xanima men zeng etdim ki ne vaxt gelek dediki ne vaxt isteseniz.mendedikm ki size glemek isteyirem dediki gelsen bugun pulu da getirersiniz xaiw etdi.dedi pensiya kartimda pul yoxdur puluda hele kocurmeyibler pula ehtiyacim var usaga bir iki sey alacam.mende www.islamadogru.biz saytinda olan admine dedim oda axwam ustu pulu aparib xanima verdi.
5-cisi Usaq axsam saat 2-3 de yatir agrilari olur.Biz evde rahat yatanda o agridan yata bilmir.gec yatdigi ucun seher gec durur ve anasi mene dedi ki mumkunse saat 1-den 2-den sonra zeng etsinler cunki usaq o vaxtlari yatir axsam gec yatir.Birdeki onlarin telefon xetlerinde de problem var bunu dunen bilmiwem dediki telefon xetttimiz qirilibdir herden xeberimiz olmur yerinden cixir.

BASQA NE LAZIMDIR IZZAH EDIM!

Qardan men buradan ne pul gudurem ne deki bawqa bir sey haminiz dusmusunuz ustume.inanmiriniz gelin gedek aparim xanimi gorun oglunu gorun ev seraitini gorun sonra yazin.Ramazan ayidir el tutmaq lazimdir siz etsenizde etmesenizde omen ozum edecem Sukur Allahtala can sagligi verib.Insaallah is taparam isleyerem qazandigim o ruziden de o xanima yardim ederem.Men ne ediremse Allah yolunda edirem.men bugun azda olsa bazarliq edib o xanimin evine gedecem bu gun Cume gunudur Hemde Muqeddes Ramazan ayidir.Bu gunun Cume gunun xeyrini bereketini bilenler bilir. Men fexr edirem ozumle Allahimin mene verdiyi azda olsa Ruzisiyle can sagligi ile Allahimamin sukur.Mene her sey verib.

Kim isteyir komek etsin kim isteyir etmesin. Hereniz bir soz yazirsiniz.bildiniz bilmediniz.

Qardaw o insan bu foruma umumiyyetle girmir belkede girib sadece hemin adam yaxin bir adam var burada sabah o bilse ona deyecek ve.s Qardaw size ne lazimdir men size deyiem ki gorusek meni taniyin gorun kimem gedek Aileye bas cekek.menim nomremi neyleyirsinizki?size men lazimam birde xanim ve usagin senedleri. o ki qaldi LS-e men bilmirdin Ls nedir bir nece gunden sonra gordum ve bildim ki LS-secsi mektub gondermekdir. LS-yazmaqdansa secsi mektubgonder lazmaq daha yaxwi olardi.burada teze gelenlerde var onlarda bilmeye biler.

Senin ucun ne qaranliq qaldisa buyur sualini ver cvb verim.

Allah bizlere Rehm versin.Amin.Amin.Amin.

Allahummə Səlli Ala Muhəmmədin və Ali Muhammad
Allahummə Səlli Ala Muhəmmədin və Ali Muhammad və Əccil - Fərəcəhum

Dünyan üçün elə çalış ki, sanki həmişə yaşayacaqsan. Axirətin üçün elə çalış ki, sanki sabah öləcəksən
Allah-sevgisi

#43 Re: Tecili Əməliyyata ehtiyaci var.

Isteyirsiniz komek edin isteyirsiniz etmeyin men muraciyetimi etdim.

Sizden qabaq sehv etmiremse Azerbaycan Banklardan biri o xanim pul yardim edim sonra ferdi insanlar gelib yardim edim islamadogru.biz saytinda aksiya kecirtdik ordanda pul yigdiq apardiq verdik.indiyene kimi hec bir problem yasanmayib.Burada bu problemi yasadiq.

012-491-18-63 nomresine zeng edin 2-den sonra bir defe zeng edib yere qoymayin bir nece defe zeng etmeye calisin insaallah goturecekler. Xanim ozu ile daniwin o size her seyi basa salacaq.hereniz bir defe zeng edirsiniz deyirsiniz goturmur.mende de eledir ama bir defe yigmiram bir nece defe 15-20 deqiqeden yarim saatdan bir saatdan bir yigiram axirda cvb verirler. Birdefe zeng etmekle kifayetlenmeyib.

Men bugun xanim gile gedecem kim gelmek isteyirsen gelsin men bilim.burada bir cvb gormesem gozlemeyecem ozum tek gedecem cvb yazin ki mende bilim ki kimse gelecek gozleyim.Eger vaxtiniz yoxdursa oz aranizda bacilar qardawlar vaxt teyin edin mee xeberdin gelim gedek gorusek xanimla.

Dünyan üçün elə çalış ki, sanki həmişə yaşayacaqsan. Axirətin üçün elə çalış ki, sanki sabah öləcəksən
Allah-sevgisi

#44 Re: Tecili Əməliyyata ehtiyaci var.

Murzilkin писал(а):люди напишите на русском я в обще ничего не поняла что здесь происходит хотя бы в кратце

Salam Siz Azerbaycan dilini bilmirsiniz Mende Rus dilini.indi neyleyek?bir birimizi nece basa dusek? en yaxwisi siz rus dilini bilenlerden burada ne sohbet getdiyini ne bas veriyini size izzah etsinler mukunse.

Allah-sevgisi

#45 Re: Tecili Əməliyyata ehtiyaci var.

CVB GELMEDI HECKIMDEN.XANIMIN EVINE MENLE GEDEN OLMADI.MEN OZUM GEDIREM.

Ozunuzu qoruyun.

Allahummə səlli əla Muhəmmədin və Ali Muhəmməd

Alexandra
Я: кто-то
Благодарил (а): 2 раза

#46 Re: Tecili Əməliyyata ehtiyaci var.

Сообщение Alexandra »

Allah-sevgisi
Qardash, indi hamisi ishdedir. Siz ishlenmirsiz - sizin problemiz.

Bu forumda oz huququ var, lutfen, oxu onu, sonra soz deyir.

Senedlerde duz diaqnozu yazilachaq lazimdir. Normal senedler yoxdur - hech kim pul vermiyib. Zehmet olmasa, siz deyib - Iranda senedler varsa, onu da burda goyachak lazimdir.
Biz chox vaxta ishliyirsiz, chox adama-ushaqlara komek eliyirsiz. Amma, her momentler: diaqnoz, chekler ve sair biz chox diqqetle baxarsiniz.

Siz deyib - siz aile oz tanimirsiz? Niye orda ikinchi gun telefonu cavab vermiyib?

P.S. Men azerbaychan dili az bilirem, uzr istiyirem, ola biler her shey duz yazmadim...

Меняем реки, страны, города...
Иные двери... Новые года...
А никуда нам от себя не деться,
А если деться - только в никуда.
Омар Хайям
Lekocka
Я: львёночек

#47 Re: Tecili Əməliyyata ehtiyaci var.

Сообщение Lekocka »

Ребята читаю эту тему,смутно тут как то всё,стрёмно.
Сначала говорится об интрацеребральной опухоли,которой по справкам вообще не наблюдается.
То человек незнающий вообще русский язык так всё прекрасно понимает и всем отвечает,но принципиально на азербайджанском.
Рассмотрели с мамой документы.По заключениям всех врачей там ясно сказано,у больного эпилепсия (судороги)
По данным МРТ картина мозга спокойная и ему необходимо наблюдение у невропатолога по месту жительства или в детской неврологической больнице на проспекте Строителей.Постоянно должен принимать противосудорожные препараты.

Изображение
Allah-sevgisi

#48 Re: Tecili Əməliyyata ehtiyaci var.

Salam qardaw. Men Irandaki senedleri diaqnozu getirdim.xanim mene bir cox seyi basa saldi. senedlerin hamisi vallah duzdur.xanim deyirki eger inanmirlarsan yeniden muayineden kecirim usagi.sizlerden xaiw edirem bir nefer menle goruwsun olarmi?

Nomremi gonderim LS-nen kim isteyirse buyursun Men indi xanim gilden gelirem.Usagin veziyyeti pislesir get gede.biraz anlawilmamazliq olubdur senedle bagli her sey duzdur sadece men sizi bas salmaliyam ki bu necedir.bir nefer bu ise baxan varsa gelsin gorusek daniwaq.Gedek xanim gile ozuynende daniwaq usagida gorsun.

Xaiw edrem bir nefer cvb versin.

Axwam senedleri yerlewdirecem ve orada basa salacam nedir.eger basa dusmeseniz xaiw edrem ananin yanina gederik.Baxin mrn bugun 1 saat ananin yaninda ldum telefon aciq olub bugun deyir mene zeng gelmeyib.yanimdada baslqa insalnlarlada daniwdi.Insaallah cvblarinizi gozleycem cox isterdim ki yardim edek bu usaga.

Baxin Ana 2-ci qrup elil Heyat yoldasi yox Usagi xeste ev seraiti pis.......ve.s

Gelin bu ise ciddi yanasaq ve komek edek o xanima.

Emeliyyat burda olmayacaq seneddede yazilibki burada texniki imkanlar olmadigindan emeliyyay Azerbaycanda olmayacaq.Emeliyyat iranda olacaq.

Mushu-svbk
Администратор
Я: белая и пушистая
Благодарил (а): 43 раза

#49 Re: Tecili Əməliyyata ehtiyaci var.

Сообщение Mushu-svbk »

Allah-sevgisi
прикрепите документы и снимки МРТ с Ирана (снимки обязательно, так как наши врачи сказаои что нет опухоли, там утверждают что есть, будут снимки, покажем сторонним врачам и проверим), подтверждающие диагноз опухоли
насчет звонков матери ребенка - вы уж извините, но никто не знает в котором часу она соизволит включить телефон, а сидеть и названивать каждые 5 минут - это нереально. Помощь ей нужна, и Слава Богу на всех телефонах городских есть функция уменьшения звука входящего звонка. Пусть уменьшат на минимум, чтобы можно было услышать, но при этом он не будил ребенка

Изображение
Mushu-svbk
Администратор
Я: белая и пушистая
Благодарил (а): 43 раза

#50 Re: Tecili Əməliyyata ehtiyaci var.

Сообщение Mushu-svbk »

Ребята, переведите пожалуйста мой последний пост на азербайджанский. Его не поняли

Изображение
Закрыто

Вернуться в «Архив - Операции и лечение»