Вход

Tecili Əməliyyata ehtiyaci var.

архив
Закрыто
Allah-sevgisi
Я: Dizayner

#21 Re: Tecili Əməliyyata ehtiyaci var.

Сообщение Allah-sevgisi »

Кнопочка
Salam xanim burda meni taniyanlar var istemiremki onlar bilsinlerki bu menem ve men bu isle mesgulam.bilseler cox narahat ve pis olaram.

Xanim ya 5-yada 6-ci gun gorusek bir yerde 3-4 neferde geler.bir yerde gorusek vaxt teyin edek.men nomremi vererem hemin adam sizin taniwiniz cixar bilerki men xeyriyye kimese yardim ediem bunu ozume bagiwlaya bilmerem.bunun sebebini goruserik sagliq olsa deyerem.

Meni duzgun basa duwum.men kimese yardim ediremse bu isle mewgul oluramsa istemiremki kimse bilsin eger kimse bilse men cox nrht oluram.icimden gelir bu ozumu piss edirem.

siz 34-nefer secin gorun 5-ci ve ya 6-ci gun vaxtlari olarsa bir vaxt teyin edek sahil metrosunda gorusek gedek.cox sevinireme sizinora getmeyinize gore.dunen cox nrht idim dunen gunortadan sonra xanim elefonu sondurdu usagin veziyyeti diyesen cox pislewibdir.insaallah bugun zeng edecem xanima.

sizden cvb gozleyirem xanim meni duzgun basa duwun.

Allahummə Səlli Ala Muhəmmədin və Ali Muhammad
Allahummə Səlli Ala Muhəmmədin və Ali Muhammad və Əccil - Fərəcəhum

Dünyan üçün elə çalış ki, sanki həmişə yaşayacaqsan. Axirətin üçün elə çalış ki, sanki sabah öləcəksən
dervish
Я: Альфа и Омега
Благодарил (а): 12 раз

#22 Re: Tecili Əməliyyata ehtiyaci var.

Сообщение dervish »

Allah-sevgisi писал(а):meni taniyanlar var istemiremki onlar bilsinlerki bu menem ve men bu isle mesgulam.bilseler cox narahat ve pis olaram.
Allah-sevgisi писал(а):Xanim ya 5-yada 6-ci gun gorusek bir yerde 3-4 neferde geler.bir yerde gorusek vaxt teyin edek.
xow gelmisiniz! Bes sizle gorushende bilinmeyecekki siz kimsiniz? Ozude deyirsinizki forumda sizi taniyirlar. Bele olan halda yaxshi olardi ozunuzi bildiresiniz. Forumun fealiyyetinde tam sheffafliq gerekdir.
Bir de ki? evvelki yazilarida oxudum ve suali desteklemek isterdim: shish barede hansi bir tesdiqedici tibbi sened vardir?

Прощение это аромат, который дарит цветок, когда его топчут.
Allah-sevgisi

#23 Re: Tecili Əməliyyata ehtiyaci var.

Salam Tam deqiq bilmirem oda burdadir ya yox bildiyime gore buradadir.Insaallah gorusende bilersiniz kimem o onsuzda gelen deyil.

o ki qaldi senede onu xanimdan zeng edib deqiqlewdirerem ola bilsin var ama goturmemisik senedi deqiqleqdirib melumat verecem.

Dünyan üçün elə çalış ki, sanki həmişə yaşayacaqsan. Axirətin üçün elə çalış ki, sanki sabah öləcəksən
dervish

#24 Re: Tecili Əməliyyata ehtiyaci var.

Сообщение dervish »

1. ханым джаваб вермир
2. егер хемин адамын адыны онсузда дейечексиниз, узадмагын менасы недир? онсусзда билечик. Бизде хер шей шеффаф олмалыдыр.

Allah-sevgisi

#25 Re: Tecili Əməliyyata ehtiyaci var.

Men burada yazmiwdim axi.Xanima saat-1den sonra ikinin yarisi 2-de zeng edin axwama kimi usag axwamlar yata bilmir agridan ona gore telefonu cixarirlar.men ozum gucnen onlara dusurem.usagin veziyeti pisdi ona gore cixarirlar.

O xanim burada deyil.sadece izleyicidir hec onun nikide yoxdur vallah.

burada her sey seffafdir bawqa sey ola bilez

dervish

#26 Re: Tecili Əməliyyata ehtiyaci var.

Сообщение dervish »

бес о адамын егер никиде йохдур онда бизе не дейечксиниз?
егер сиз бу бареде ЛС йазсаныз, о адам ону охуйа билмез. Она гереде зехмет олмаса йазын.

сиз озюнюз неден билирсиниз ки шиш вар\7? ахы хеч бир сенед йохдур. Белкеде агрылар там башга шейе горедир?

Allah-sevgisi

#27 Re: Tecili Əməliyyata ehtiyaci var.

LS nedir basa dusmedim?adim Elmirdi.basqa ne lazimdir ki?

Xanima zeng etdim dediki usagin basinda sis olmasi haqda sened yoxdur mesele beledir ki xanimda bir sened var onda gosterilib ki beyninde sis var. Neftciler xestexanasinda onlar wiw barede hecne demeyible.onlar irana gedibler orada tomaqrafiya edibler orada deyilibki beyninde sis var.ama sened yoxdur. Xanim deyirki eger inanmirlarsa subhe edirlerse yeniden muayineden kece biler.Ozunuzde bilirsinizki tomoqrafiya suadir biraz ziyan ola biler usaga.ama xanimda bir sened var orada izzah edilib.isteseniz ya sabah yada 6-ci gun gorusub xanim gile gede bilerik hem senedle taniw olarsiniz hemde usagi gorersiniz.

dervish

#28 Re: Tecili Əməliyyata ehtiyaci var.

Сообщение dervish »

вообщем темно все... ктото собирается пойти чтобы прояснить ситуацию?

Allah-sevgisi

#29 Re: Tecili Əməliyyata ehtiyaci var.

Azerbaycan dilinde yazin xaiw basa dusmurem

dervish

#30 Re: Tecili Əməliyyata ehtiyaci var.

Сообщение dervish »

чох шей мюеммалыдыр. Биринчи дефедир беле бир шей герюрем. Хестелийин ады билинир, емелиййатын меблеги билинир, амма хеч бир сенед йохдур. Бу форумун гайдаларына зиддир. Тесдигедичи сенедлер мутлег олмалыдыр

Закрыто

Вернуться в «Архив - Операции и лечение»